Dress Red Day - De Hartstichting
Speciaal menu
Hart- en vaatziekten komen veel voor bij vrouwen, maar krijgen vaak te weinig aandacht. Met Dress Red Day zet de Hartstichting dit onderwerp in de spotlights en wij doen mee. Zo maken we samen het verschil en vergroten we het bewustzijn.
Speciaal voor Dress Red Day serveren wij een verrassingsmenu van 3 tot 5 gangen. Het menu staat in het teken van rood, de kleur van de Hartstichting, van liefde en van kracht. Laat je verrassen door heerlijke gerechten met rode accenten.
Dress Red Day - Menu | 29 september
Prijzen
Laat je verrassen door onze chef en kies voor het surprise menu:
3 gangen – €46,50
4 gangen (soep) – €50,00
4 gangen (tussengerecht) – €53,50
5 gangen – €57,00
Het menu brengt een mooie mix van vis, vlees en seizoensgroenten, afgesloten met een heerlijk nagerecht.
Het Dress Red Day-menu is alleen te reserveren op maandag 29 september. De prijs is per persoon en exclusief drankjes. Daarnaast is de menuprijs exclusief entreekosten. Geef eventuele dieetwensen of allergieën vooraf aan bij je reservering.
Doe ook mee
Kom op maandag 29 september naar de Euromast. Draag iets roods, maak een foto en deel jouw steun. Samen laten we zien dat dit belangrijke thema niet onopgemerkt blijft. Beleef de Euromast in een speciaal rood jasje!
Steun de hartstichting
Help mee onderzoek mogelijk te maken. Doneer voor hart- en vaatziekten bij vrouwen en ontvang een uniek Dress Red Day item. Meer informatie vind je op de website van de Hartstichting.
TicketS
Reserveer je bezoek aan onze uitkijk platforms, Euroscoop, restaurant, suites of reserveer je abseil plek. Ontdek en ervaar Rotterdam vanaf grote hoogte!
Complete beleving
The Rise of Rotterdam & Platforms & Euroscoop
Algemeen ticket
Bezoek The Rise of Rotterdam & Platforms
Jaarkaart
Een jaar lang onbeperkt toegang
37k+ positieve reviews op: